foto

Jak pozbyć się blizn?

Firma Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku gabinet medycyny i dermatologii estetycznej jak też chirurgii plastycznej, mieszczący się w Plewiskach w pobliżu Poznania. W klinice lekarskiej Biogenica odnajdziemy nowatorską kontrofertę usług z dziedziny medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, wspomagającej a także kosmetologii i wizażu. Filozofia przedsiębiorstwa Biogenica odwołuje się do scalenia umiejętności jak również.

Zobacz więcej ...

foto

Skuteczny Osteopata Piotr Czarnecki Poznań

Reprezentantem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z kilkuletnim przysposobieniem. W 2014 roku postanowił rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej najlepsze placówki edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata nauki Piotr Czarnecki wykonał ponad 20 trzydniowych kursów z medycyny osteopatycznej. Zdobył wykształcenie.

Zobacz więcej ...

foto

Spółka Biogenica to gabinet medycyny

Spółka Biogenica to gabinet medycyny i dermatologii przeciwstarzeniowej. Biogenica to miejsce przyjazne pacjentom, które ma w sobie ofertę kliniki medycyny estetycznej, regeneracyjnej i laseroteriapii. Podstawowe zabiegi przeprowadzane w klinice to zabiegi z korekty nosa Klinika Piękna wyspecjalizowała się także w zabiegach laseroteriapii,.

Zobacz więcej ...